پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین مرتضی رستم بیگی

۶ مهر ۱۳۹۸ 1134 0 نظر

مدیر مجموعه فرهنگی مذهبی المهدی گفت: در مدت یک سال گذشته گروه جهادی شهید ابراهیم هادی پایگاه بسیج ابوذر بندر امام خمینی(ره) موفق به برگزاری ۳۶ اردوی جهادی در حوزه‌های پزشکی، عمرانی، آموزشی و توزیع اقلام غذایی در بین خانواده‌های محروم شده است.

حجت‌الاسلام مرتضی رستم‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: از برکات و رویش‌های انقلاب اسلامی تشکیل گروه‌های جهادی است که گروه جهادی شهید ابراهیم هادی پایگاه بسیج ابوذر بندر امام خمینی(ره) از جمله این رویش‌ها است.

وی افزود: در مدت یک سال گذشته گروه جهادی شهید ابراهیم هادی موفق به برگزاری 36 اردوی جهادی در حوزه‌های پزشکی، عمرانی، آموزشی و توزیع اقلام غذایی در بین خانواده‌های محروم شده است.

وی افزود: گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با هدف محرومت‌زدایی و رسیدگی به محرومین و نیازمندان از سال 96 فعالیت خود را در حوزه‌های عمرانی، پزشکی، فرهنگی، آموزشی و محرومیت‌زدایی شروع کرده است و تاکنون موفق به توزیع 6 مرحله تهیه و توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده‌های محروم شهر توزیع شده است که در این مرحله 90 بسته غذایی بین خانواده‌های محروم و مستضعف توزیع شد.

رستم بیگی درباره منابع مالی گروه جهادی شهید ابراهیم هادی بیان کرد: منابع مالی این گروه جهادی از سازندگی سپاه استان خوزستان، کمک‌های مردمی و خیرین سطح شهر تامین می‌شود که این حرکت جهادی توسط برادران و خواهران بسیجی، حوزوی و دانشجویان دغدغه‌مند انجام می‌شود.

لینک مصاحبه در خبرگزاری تسنیم

گزارش 0
برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

comments نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.
جدیدترین محبوب ترین داغ ترین
تمام حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین مرتضی رستم بیگی می باشد.